Feladatok

•    Karbantartási részleg irányítása
•    Karbantartó kollégák feladatainak meghatározása, szervezése
•    Karbantartási terv összeállítása
•    Éves, negyedéves havi karbantartások lefolytatása, nyomonkövetése
•    Karbantartási budget kialakításában való részvétel, kialakított költségkeret betartatása
•    Termelésben részt vevő gépek javíttatásának megszervezése
•    Létesítmény karbantartás ellátása
•    Preventív, időszakos karbantartási munkák koordinálása,
•    Meghibásodások felülvizsgálata, elemzése, kiküszöbölés elősegítése
•    Műszaki szolgáltatások és gépegységek pályázat útján való beszerzése és azok dokumentációja

Elvárások

•    Szakirányú, felsőfokú végzettség
•    Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
•    3-5 év termelésben szerzett tapasztalat
•    Terhelhetőség
•    MS Office ismerete

Amit kínálunk

•    Felelőségi körhöz illeszkedő bérezés
•    Cafeteria
•    Munkába járási támogatás (Br.40 Ft / km)

Céginformáció

Somogy megyei Partnercégünk részére Karbantartási csoportvezető munkatársat keresünk.