Karbantartás vezető

Feladatok:

  • A gyár gépbiztonsági kockázatainak csökkentése, megszüntetése

  • A vállalat irányítási rendszer PM (karbantartás) részéhez tartozó folyamatok fenntartása és betartatása

  • Karbantartás éves költségeinek tervezése vonali szinten, havi előrejelzések tervezése, nyomonkövetése

  • Gyári szintű hatékony karbantartás irányítása, termelésben részt vevő gépek karbantartásának megszervezése

  • Berendezések kritikusság elemzése alapján a gyári karbantartási terv készítése, végrehajtatása, a meghibásodások elemzése

  • Karbantartó személyzet szakmai irányítása, továbbképzésük biztosítása egyéni értékelésük mentén A csapathoz tartozó, kollégák munkájának koordinálása.

  • Megrendelések jóváhagyása, kapcsolattartás külső kivitelezőkkel, karbantartókkal

  • Központi műszakianyag raktár megfelelő készletszintjének biztosítása a karbantartási költségek figyelembevételével, a raktár rendjének felügyelete

  • Projektek szakmai támogatása, új karbantartási igények időbeni feltárása

  • Karbantartáshoz szükséges segédanyagok, szerszámok, védőfelszerelések biztosítása

Elvárások:

  • Lean, WCM, TPM rendszerek ismerete

  • Automatizálási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Személyre szabott fejlődési lehetőség

  • Nyelvtanulási és gyakorlási lehetőség

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Egészségbiztosítás

  • Vállalati laptop és mobiltelefon

  • Bejárási támogatás

  • Saját márkás termékek kedvezményes vásárlási lehetősége

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 9d1ee3
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Kovács Kristóf