Feladatok

  • Karbantartási csoport vezetése
  • Karbantartási tevékenységek koordinálása
  • Karbantartási tervek és ütemezések készítése
  • Karbantartási munkák minőségének és hatékonyságának biztosítása
  • Karbantartási büdzsé kialakítása és folyamatos kontrollja
  • Üzemi géppark felügyelete, karbantartási munkáinak megszervezése
  • Karbantartást végző külsős cégekkel való kapcsolattartása, koordinálása

Elvárások

  • Gépész vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Jó szervező és kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Munkavégzés helye: Sárospatak
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség, hosszútávú karrierlehetőség, mert számunkra fontos az új kolléga
  • Szerződés típusa: határozatlan idejű, teljes munkaidő
  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Weinberg 1993-ban alakult Sárospatakon, magyar magántulajdonú társaságként; napjainkban a hazai magas- és csarnoképítés egyik legdinamikusabban fejlődő, meghatározó piaci szerepet betöltő képviselője.
Fő profilunk az ipari létesítmények generálkivitelezéseacélszerkezetek gyártása és szerelése: majdnem 30 éves fennállásunk óta több mint 500 épületet kiviteleztünk; mérnökeink száma meghaladja az 50 főt; a mai kor igényeinek megfelelve integrált vállalatirányítási rendszerben dolgozunk; részt veszünk a Magyar Multi és a Modern Mintaüzem Programokban; ipar 4.0 megoldásokat alkalmazunk, jellemez minket a digitalizáció és a robotika.