Feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó „autonóm termelési egység” (APU) területén a proaktív karbantartási munkák szakirányú vezetése (technológiai berendezések tervezett ellenőrzése az érzékszervi és műszeres diagnosztika módszereivel, beállítása, javítása, cseréje, felújítása) - Maintenance Planning & Scheduling
  • Karbantartási rendszer eredményességének és hatékonyságának ellenőrzése és növelése a meghatározott kulcs teljesítmény mutatók alapján az üzleti célok elérésének céljából
  • Innovatív ipari (4.0) megoldások és SAP S4/Hana PM modul bevezetésének támogatása, működtetése és fejlesztési javaslatok tétele
  • Részvétel az SAP alapú karbantartási mix (TMK stratégia) kidolgozásában és ennek használata
  • Szükség esetén részvétel a felelősségi körébe tartozó APU területén történt funkcióvesztések kivizsgálásában, gyökérok elemzésében tanulságok meghatározásában, javaslat készítésében a hibák elkerülésére
  • Karbantartáshoz és az üzemeléshez szükséges anyagok, alkatrészek, szolgáltatások biztosítása SAP rendelés, vagy egyedi megrendelés formájában.
  • Törekvés a műszaki raktár készletértékének meghatározott szinten tartására
  • A területéhez tartozó berendezéseken végrehajtandó fejlesztési, beruházási feladatok megismerése és kiértékelőik véleményezése

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség, minőségorientált szemlélet
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bruttó alapbér
  • 13. havi fizetés (garantált)
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Cafeteria (bruttó 720.000 Ft / év)
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás
  • Dolgozói életbiztosítás
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Szabadegyházára keresünk Karbantartás tervező gépészmérnök pozícióba munkatársat. Munkaköröd fő célja a proaktív karbantartási munkák műszaki tervezése és ütemezése lesz.

Kattints a "Jelentkezem" gombra, és ne felejtsd el csatolni az önéletrajzodat! Hamarosan keresni fogunk a továbbiakkal kapcsolatban!