Feladatok

Késztermék, áru és hulladék szállítása közúton.
Kizárólag belföldi szállítás és kizárólag Komárom-Esztergom megye területén.
Áruk biztonságos és pontos szállítása.

Elvárások

Fuvarozási tapasztalat.
Érvényes C+E kategóriás jogosítvány.
GKI kártya, PÁV

Előnyt jelent

ADR vizsga
Alapfokú angol nyelvtudás
Rugalmasság

Amit kínálunk

Hétvége és ünnepnapok szabadok.
Hosszútávú, stabil munkahely, családias légkör.

Céginformáció

A CB Engineering Kft. (SK Battery Hungary Kft. partnercége) fő tevékenységként akkumulátor újrahasznosítással foglalkozó újonnan alakult cég.

Önéletrajzzal.
Cégnév: CB-ÉPÍTŐ GENERÁL Zrt.