Feladatok

  • Vasúti és kozúti kontére rakodási feladatok ellátása.
  • Konténer rögzítők használatával depo területén belül biztonságos tárolás betartása és fentartása
  • Rakodás adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Kapcsolattartás a logisztikai adminisztrátorokkal és koordinátorokkal
  • Rakodási és tárolási folyamatok hatékonyságának javítása.
  • Járművek és eszközök karbantartásának felügyelete.
  • Jogi és biztonsági előírások betartása és ellenőrzése.
  • Egyéb telephelyi feladatok ellátása a logisztikai tevékenységek támogatása érdekében.

Elvárások

  • OKJ 4374 és OKJ 4511 képesítések megléte.
  • Legalább 3-5 év tapasztalat logisztikai vagy raktározási területen.
  • Magas szintű magyar nyelvtudás.
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó képességek.
  • Jó fizikai állóképesség és terhelhetőség.
  • Precizitás és megbízhatóság a munkavégzésben.
  • Erős kommunikációs készségek, mind írásban, mind szóban.
  • Jogi és biztonsági előírások ismerete és betartása.
  • Csapatmunkára való hajlandóság és jó együttműködési készség.
  • Proaktív hozzáállás és kezdeményezőkészség.

Munkavégzés helye:

  • Váci E-kereskedelmi Logisztikai Park

Munkarend:

  • Egy műszak, egyéni műszakrend

Céginformáció

Az CECZ LPM egy dinamikusan fejlődő logisztikai szolgáltató, amely vasúti és közúti szállítmányozásban is kiváló megoldásokat kínál. Jelenleg egy új, robot-technológiával támogatott okosraktár építése zajlik a Váci E-Kereskedelmi Logisztikai Parkban (korábbi Toperini Ipari Park). Ez a modern létesítmény több mint 30.000 négyzetméter automatizált raktárterületet foglal magában, és a tervezett nyitása 2024 második felére várható. A logisztikai okosraktár elsődleges célja a közép-kelet-európai régió és Kína közötti kereskedelem támogatása multimodális logisztikai szolgáltatásaival, beleértve a vasúti és közúti szállítmányozást is.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Cecz Logistic Park Management Kft.