Feladatok

  • Kalibráló Laboratórium telephelyi vonatkozású feladatainak végzése.
  • A kalibrálandó eszközök a mindenkori érvényben lévő eljárási utasítások és ütemterv szerinti ellenőrző mérése, kalibrálása.
  • Adminisztrációs tevékenység végzése a különböző belső utasítások szerint.

A munkavégzés helye: Miskolc

Elvárások

  • Középfokú villamos vagy műszerész végzettség.
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű Word, Excel, Outlook ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent

  • Földgázszállítás terén szerzett szakmai tapasztalat.

Kívánt jellemvonások:
  • Megbízhatóság, csapatszellem.
  • Együttműködő képesség.
  • Szabálykövető magatartás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Regionális piacvezető munkahely.
  • Szakmailag felkészült, dinamikus csapat.
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.

Céginformáció

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: FGSZ Földgázszállító Zrt.