Legyél Te is az ország egyik vezető szünetmentes megoldás szállítójának fiatalos, lendületes csapattagja! Mutasd meg, hogy mire vagy képes egy ösztönző környezetben!

Az AEG PS GmbH kizárólagos magyarországi képviselete, az EXTOR Elektronikai Kft. egy dinamikusan növekvő, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat, amely immár 23 éve a szünetmentes megoldások piacának meghatározó szereplője. Nálunk izgalmas, kihívásokkal teli, otthonos munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek. Az EXTOR-nál elszánt és szakértő kollégákkal dolgozunk együtt azért, hogy közösen elérjük és túlteljesítsük a kitűzött célokat.

Főbb feladatok, munkák

  • Villamos kivitelezést és berendezések telepítését végző Projektmérnök munkatársak támogatása
  • Árajánlatok készítése
  • Műszaki egyeztetés, kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Műszaki megoldások kidolgozása
  • Projektek nyomon követése
  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • Gyors, logikus gondolkodás, precíz munkavégzés
  • Aktív angol nyelvtudás előny
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon
  • Képzések támogatása, külföldi tréningek
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrier és életpályamodell
  • Széles körű betekintés az üzleti folyamatokba, műszaki megoldásokba
  • Komplex feladatkezelés
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: EXTOR Elektronikai Kft.