MVM Services Zrt.
A több mint 18 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM Services Zrt. elsődleges célja az MVM Csoport társaságok meglévő belső szolgáltatás igényeinek magas színvonalú, transzparens, rugalmas és hatékony biztosítása a csoportszintű stratégiával összhangban. A több mint 40 tagvállalatunk részére 10 szolgáltatási szakterületen nyújtott közel 50 szolgáltatással, társaságunk a cégcsoport legváltozatosabb, -létszámát tekintve pedig a legnagyobb- belső szolgáltatója.

Junior szolgáltatásmenedzsment szakértő

Feladatok

  • A szerződéskötésekhez szükséges egyeztetések lefolytatása, a paraméterek összegyűjtése, egyeztetése, annak dokumentációja
  • A társterületekkel történő kapcsolattartáshoz, az ügyfelek látogatásához szükséges előkészítő feladatok ellátásában való aktív közreműködés
  • Ad-hoc és rendszeres adatszolgáltatások összesítése, illetve a szolgáltatásmenedzsment riportok frissítése

Amit kérünk

  • Minimum középfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • Magas szintű MS office ismeret
  • Elvégzett munkára való igényesség
  • Szorgalom, proaktív munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság
  • Együttműködő, alkalmazkodó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott idejű jogviszony vállalása

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Támogató csapat
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségek
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás, balesetbiztosítás)
  • Rugalmas munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció