Feladatok

  • meghibásodott hajtóműves motorok diagnosztikája, javítása (aszinkron és szinkron villanymotorok, fogaskerekes hajtóművek),
  • az alkatrészek átvizsgálása, szükség esetén tisztítása és/vagy cseréje,
  • a motorok tesztelése,
  • új termékek összeszerelése,
  • szoros együttműködés a szervizmérnökökkel és a szerviz koordinátor kollégával,
  • a szerviz rendjének, műszaki felkészültségének folyamatos biztosítása,
  • napi munkavégzés a cég budapesti székhelyén lévő műhelyben

Elvárások

  • érettségi kiegészítve szakmunkás végzettséggel vagy technikusi képesítéssel,
  • gyakorlat gépek és berendezések javításában, vagy karbantartásában, vagy üzemeltetésében.

Előnyt jelent

  • angolnyelv-tudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • vonzó, versenyképes juttatási csomag: alapfizetés, bónusz, cafeteria,
  • nyugat-európai színvonalú munkakörnyezet,
  • komplex és változatos munkakör,
  • nagy múltú cégcsoport stabil pénzügyi háttérrel és folyamatos növekedéssel,
  • minőségi munkaeszközök és felszerelések,
  • fejlődési lehetőség,
  • szakmai tréningek,
  • fiatalos, kis létszámú, jó hangulatú csapat.

Céginformáció

Az SEW-EURODRIVE egy piacvezető német világcég, amely a legmagasabb ipari igényeknek megfelelő, saját fejlesztésű hajtóműveket és villanymotorokat gyárt és forgalmaz; a modern, automatizált ipari termelőcégek elsőszámú beszállítója.
A világszinten 20.000 főt foglalkoztató cégcsoport hazai leányvállalata Óbudán működik, a családias méretű iroda értékesítéssel, szervizzel és egyedi gyártással foglalkozik, nagynevű autóipari és egyedi gépgyártók kizárólagos partnere.
A piaci igények kielégítése érdekében nő a csapat, bővül a magyarországi tevékenység, ezért új kollégákat keresünk.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Sew-Eurodrive Kft.