Junior Social Media and Content Manager

A cégről:

Partnercégünk egy épülő nemzetközi cégcsoport szolgáltatója. Magyarországi testvérvállalata, innovatív, csúcstechnológiás egészségügyi termékek forgalmazásával foglalkozik. A cég azon kívül, hogy háttérmunkákban segíti a cégcsoport tagjait, más egészségügyi cégek számára is végez digitális marketing menedzsment szolgáltatásokat. Kis létszámú csapatunk és startup struktúránk folyamatosan bővül, ehhez keresünk most új tagot.

Feladatok:
Az új csapattag a jelenleg meglévő webshopokhoz köthető közösségi média felületeket és online platformokat, valamint a külföldi klienseink felületeit (Facebook, Instagram, Blog, hírlevél) kezelné (posztolás, szövegírás, kreatív készítése, stb.) és azok teljesítményéről heti/havi jelentéseket tesz.

Elvárások:
-Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
-Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (napi szinten lesz rá szükséged)
-Alapvető képszerkesztési ismeretek

Tapasztalat:
-Nem szükséges, de ismerd ki magad a Facebook Business Managerben

Előnyök:
-Photoshop ismeretek
-Wordpress ismeretek
-MailChimp ismeretek
-SEO ismeretek
-Gazdasági, marketing ismeretek

Amit kínálunk:
-Iskola melletti munkavégzés
-Rugalmas munkaidő
-Kompetitív jutalmazás
-Önálló munkavégzést
-Rengeteg tapasztalat- és tudásszerzési lehetőséget

Referenciaszám:
REF:pd1583
Kapcsolattartó:
Sárosi Georgina