Feladatok

  • Potenciális ügyfelek felkutatása és értékesítési lehetőségek automatizált generálása
  • Kapcsolattartás a meglévő üzleti partnerekkel, valamint új üzleti kapcsolatok dinamikus kiépítése
  • Lead generálás: potenciális ügyfelek azonosítása és bevonzása
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése az értékesítési folyamat optimalizálásával
  • Személyre szabott ajánlatok kidolgozása, kihasználva a rendszeres elemzések és adatok nyújtotta információkat
  • Teljes értékesítési folyamat adminisztrációs rögzítése és hatékonyságának folyamatos javítása
  • A cég szolgáltatásainak mélyreható megismerése és stratégikus értékesítése
  • Ügyfélkövetés és follow-up hívások menedzselése a rendszeres jelentések és automatizált emlékeztetők segítségével
  • Heti meetingek Key Account Managerekkel
  • Cégvezetőnek történő rendszeres beszámoló az elért eredményekről, elkövetkezendő stratégiákról
  • Releváns szakmai rendezvényeken való aktív részvétel, tapasztalatok megosztása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 0-3 év tapasztalat értékesítési területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office kiváló ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Teljesítményorientált, kreatív gondolkodás
  • Proaktív hozzáállás és kezdeményezőképesség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Nagyfokú önállóság és célorientált attitűd

Amit kínálunk

  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
  • Családias légkör, fiatalos csapat
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Hibrid munkavégzés
  • Csapatépítő rendezvények
  • Szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • II. kerületi kutyabarát, modern irodai környezet

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Phantom Shopping egy dinamikusan növekvő, innovatív vállalat, amely ügyfélélmény fejlesztés területén vezető szerepet tölt be. Célunk, hogy ügyfeleink számára kiemelkedő minőségű megoldásokat nyújtsunk, és folyamatosan bővítsük piacainkat. Csapatunk bővítéséhez keresünk egy motivált Junior Sales Managert.

Amennyiben úgy érzed, alkalmas lennél a fenti pozíció betöltésére, kérjük, csatold fényképes önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével.

Cégnév: MS E-Commerce Kft.