Feladatok

  • Projektek műszaki szempontból történő koordinálása, a Repülőtér-fejlesztés támogatása műszaki tanácsadással
  • Bérlőkkel és/vagy potenciális új bérlőkkel való kapcsolattartás minden műszaki szempontot illetően, a műszaki elemek koordinálása (pl. műszaki követelmények, engedélyezés, előzetes költségszámítás / költségbecslés, mérföldkövek, alaprajzok és területkiosztási koncepciók készítése), a Repülőtér-fejlesztés eljárásainak támogatása a kereskedelmi, tervezési és kivitelezési szerződések aláírásáig
  • A projektrésztvevők közötti koordináció biztosítása valamennyi műszaki feladat tekintetében.
  • A műszaki projekt ütemterveinek ellenőrzése és frissítése, a projekt változásainak nyomon követése
  • Engedélyek (pl. építési engedély) igényléséhez szükséges projektdokumentáció elkészítése (harmadik felekkel / külső szolgáltatókkal együttműködve)
  • Koordináció és részvétel csapatértekezleteken, beleértve a jegyzőkönyvek elkészítését és vezetését, valamint a jelentések nyomon követését
  • Segítségnyújtás pályázatok lefolytatásában és lebonyolításában, az előminősítéstől a beérkező ajánlatok értékeléséig
  • Segítségnyújtás kivitelezési szerződések előkészítésében
  • Információk és támogatás biztosítása bérlőkkel és potenciális új bérlőkkel folytatott közvetlen tárgyalásokhoz
  • Együttműködés a Beszerzéssel a beszállítók és partnerek (pl. építészek, tervezők, mérnökök, kivitelezők) azonosításában és kiválasztásában
  • Alaprajzok (bérelt területek, tervrajzok, épületrajzok) és látványtervek készítése
  • (Építészeti) koncepciótervek készítése fejlesztési területekre.
  • Projekt ütemtervek készítése

Elvárások

  • Főiskolai / egyetemi diploma műszaki szakon (építész, épületgépész szak előny)
  • Magas szintű angol és magyar nyelvtudás
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Tapasztalt PC-felhasználó és a Microsoft Office Pack kiváló ismerete
  • Tapasztalt AutoCad, ArchiCAD és MS Project felhasználó
  • Tapasztalt táblázatkezelő és a gazdasági környezet megértése

Amit kínálunk

  • Heti 2 nap Home office lehetőség (laptop és céges telefon biztosítva)
  • Éves bónusz
  • Karácsonyi jutalom
  • Munkába járási támogatás
  • Magán élet- és balesetbiztosítás
  • Ingyenes gépjármű parkolási lehetőség a munkavégzésedhez
  • Változatos céges programok (pl.: karácsonyi buli, Mikulás buli, Runway Run és egyéb sportesemények, stb.)
  • Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és a saját party terminálunkban is)
  • Hosszú távú munkalehetőség egy összeszokott, támogató csapatban

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, jelentkezz a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Budapest Airport Zrt.