Feladatok

  • A projektek külső helyszíneken történő menedzselése, a projektcélok megvalósítása a projekttervezéstől a lezáráson és dokumentáláson át,
  • Kisebb volumenű projektek önálló megszervezése és vezetése, 2-3 fős karbantartó csapat munkájának helyszíni irányítása.
  • A projektek megvalósításába külső helyszínről történő folyamatos kapcsolattartás a szakmai vezetővel együtt,
  • A feladatok priorizálása, delegálása a szakmai vezető utasításaival összhangban,
  • Részvétel a projektekhez kapcsolódó események előkészítésében, megszervezésében, emlékeztetők és feljegyzések készítése,
  • Nyilvántartások vezetése, adminisztratív és dokumentációs teendők.

Elvárások

  • Középfokú végzettség több éves vezetői tapasztalattal
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlattal)
  • Proaktív, önálló, kezdeményező, rugalmas hozzáállás
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Adminisztrációs feladatok terén megszerzett szakmai tapasztalat
  • Kitartás, terhelhetőség, átlagon felüli problémamegoldó képesség
  • Kitűnő időmenedzsment
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség műszaki szakirányon

Amit kínálunk

Egy speciális, versenyképes szakmát,megbecsült pozícióban, karrier lehetőséggel.
Már kialakult, stabil ügyfélkört, ami garantált hosszútávú munkavégzést biztosít.
Összeszokott, segítőkész munkatársakat.
Folyamatos elméleti és gyakorlati oktatást, felkészítést, kiváló háttértámogatást.

Céginformáció

Több kenéstechnikai gyártó magyarországi képviseletével 2017-től együttműködve területünkön, szakmai támogatásukkal közösen végezzük az érintett kenéstechnikai berendezések karbantartását és rendszerek telepítését.
Gyári kapcsolatainknak köszönhetően azonnali szakmai támogatást tudunk biztosítani problémás esetekben is.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: EBT-SZERVIZ Kft