Feladatok

Mit fogsz csinálni?

  • Rendszergazdával közösen hozzájárulsz ahhoz, hogy az informatikai és audiovizuális eszközeink folyamatosan biztosítsák társaságunk üzembiztos működését
  • Karbantartod és felügyeled a számítógépes hardvert, rendszerszoftvert, alkalmazásszoftvert és valamennyi konfigurációt
  • Diagnosztizálod a hardver- és szoftverproblémákat
  • Level 1 support
  • A felhasználó kollégáknak segítséget nyújtasz, ha „zavar támadna a gépben a felhasználás során”

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Van legalább középfokú szoftver üzemeltetői vagy rendszergazda végzettséged, vagy folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányokat folytatsz
  • Precíz és lelkiismeretes
  • Türelmes és kitartó vagy

Előnyt jelent

  • Van már 1-2 éves munkatapasztalatod
  • Van „ B „ kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk

Amit nyújtani tudunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Dolgozói kedvezmény gomba vásárlásra
  • Munkavégzés helye: Bio-Fungi Kft áporkai telephelye, 2338 Áporka, Szabadság telep 030/10

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Bio-Fungi Kft. létszámbővítés miatt
Junior rendszergazda
kollégánkat keressük!

Csatlakozz hozzánk, várunk csapatunkba!
„A jövő élelmiszerét termesztjük!”
Társaságunk Magyarország és Kelet-Közép-Európa vezető gombatermelő és komposzt előállító vállalkozása.
Ócsai telephelyén hetente 110-120 tonna friss gombát állít elő, amelynek közel 50%-át exportálja, másik 50% -át hazai kiskereskedelmi áruházláncokban értékesíti a magyar vásárlók részére.
Áporkai telephelyén hetente mintegy 2400 tonna gomba-alapanyagot gyárt és látja el a kelet-közép-európai régió 10-15 országát.
Célunk, hogy Kelet-Közép Európa leginnovatívabb gombatermesztési technológiájával és szakértelmével rendelkező vállalatává váljunk.

Csatlakozz hozzánk várunk csapatunkban!

Kérlek, a "jelentkező" gombra kattintás után küld el számunkra magyar nyelvű fényképes önéletrajzod.

Cégnév: Bio-Fungi Kft.