Feladatok

Anyaggazdálkodási / készletgazdálkodási feladatok szervezése és végrehajtása
Folyamatos készletfigyelés, ellenőrzés, monitorozás
Adminisztráció elvégzése a működtetett minőségirányítási rendszernek megfelelően SAP rendszerben,
Megrendelések, teljesítési igazolások, szállítólevelek és számlák ellenőrzése
Alternatív csomagoló anyagok rendelése
Szállítási terv előkészítése, fuvarok megszervezése
Nemzetközi és belföldi árufuvarozás szervezése, koordinálása és felügyelete
Szállítmányok nyomon követése, felmerülő problémák kezelése
Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

Középfokú végzettség
Pályakezdők, részmunkaidőben (6 óra) érdekeltek is jelentkezhetnek.
Angol nyelv alap szintű ismerete,
Felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (Word, Excel),
Energikus, határozott fellépésű, a cég érdekeit érvényesíteni tudó, megbízható személyiség,
Jó kommunikációs készségű, rendszerető
Jó csapatjátékos

Előnyt jelent

Felsőfokú végzettség és SAP rendszer alapszintű ismerete előny

Amit kínálunk

Bérezés megegyezés szerint
Cafeteria már az első teljes hónaptól nettó 37500 Ft, belépő béren felül
Saját autóval más településről bejárás támogatás bruttó 75 Ft/km
Biztonságos munkakörnyezet, veszélyes anyaggal nem dolgozunk
Európai szintű, emberközpontú vállalati kultúra
Előrelépési lehetőség
Tiszta, rendezett környezet, ingyen kávé, heti gyümölcsnap, rendszeres vitaminosztás
Karácsonyi, húsvéti ajándékcsomag

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A svájci székhelyű Autoneum Vállalat világszinten piacvezető a járművek hő- és hangszigetelő elemeinek gyártásában. Bővülő gyárunkba keresünk kollégákat Komáromban az Ipari parkban. Az Autoneum Magyarország Kft.  2018 óta működik, külső és belső autókarosszéria burkolati elemeket fejleszt és gyárt. Vevőink között megtalálhatók Európa, Észak-Amerika, Dél-Amerika és Ázsia vezető autógyárai. Az Autoneum 20 országban, 65 telephellyel rendelkezik, és több mint 15.000 munkavállalót foglalkoztat világszerte.

A jelentkezem gombra kattintva kérjük mellékelje magyar nyelvű önéletrajzát!