Gyógyszeripari partnercégünk számára keresünk Junior karbantartó mérnök pozícióba jelentkezőket- Miskolc területre

Feladatok:

  • a telephelyi gépeken és berendezéseken végez megelőző, hibajavító, és karbantartói feladatokat, javítja a rábízott berendezéseket és eszközöket az érvényes szabályozásoknak megfelelően

  • aktívan részt vesz a telephely gyártó gépeinek üzembe helyezésében és fenntartásával kapcsolatos folyamatok irányításában

  • munkáján és célzottan rábízott feladatok elvégzésén keresztül képezi magát

  • alaptevékenységén belül ellátja mindazokat a feladatokat, amelyekre a betanulása alapján jogosultságokat szerzett, illetve a gyártógép- karbantartás vezető/gyártógép-karbantartó mérnök/területi üzemvezető/műszakvezető utasítja, vagy feljogosítja

  • betartja az érvényben lévő eljárásokat és műszaki előírásokat ezzel biztosítja a termék minőségét

  • elvégzi a szükséges ellenőrzéseket, nem megfelelőség esetén értesíti a gyártógép- karbantartás vezetőt/gyártógép-karbantartó mérnököt/területi üzemvezetőt/műszakvezetőt. Közreműködik a nem megfelelőség elhárításában, szükség esetén javaslatokat tesz. Helyszíni jelenlétével biztosítja a csapat által végzett tevékenységek felügyeletét, ellenőrzését, az alkalmazott sztenderdek betartását

  • a minőségbiztosítási, GMP szabályok és érvényes eljárások betartása – ez a műszerész elvárásban benne van, ide is mehet

  • a munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, vagyonvédelmi szabályok és rendelkezések betartása - ez a műszerész elvárásban benne van, ide is mehet

Elvárások:

  • gépész, villamos mérnöki végzettség

  • komplex technológiai berendezések ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér, műszakpótlékok és éves bónusz

  • piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás

  • szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben

  • kollektív élet- és balesetbiztosítás

  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság

  • éves egészségügyi szűrőprogram

  • kedvezményes sportolási lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató