Feladatok

Cloud, hybrid és onprem rendszerek tervezése, üzemeltetése implementálása. Hatékony monitorozó rendszerek kiépítése és karbantartása.

  • Operációs rendzserek tervezése, implementálása és üzemeltetése​
  • Felhő alapú DevOps rendszere kiépítése, támogatása​
  • Felügyeleti megoldások telepítése és ​üzemeltetése​
  • Windows és Linux rendszerek telepítése, üzemeltetése és L1 szintű támogatása​
  • Rendszeres patchelés, biztonsági hibák nyomon követése (ügyfél folyamatok alapján), javítása​
  • Erőforrások kezelése (CPU, memória, diszk, hálózat)​
  • Monitoring rendszer üzemeltetése​
  • Dokumentációk készítése
  • Mentőrendszerek üzemeltetése

Elvárások

  • Ügyfélfókusz és Ügyfélelégedettség növelése​
  • Standardizálás, hatékonyság növelés ​
  • Üzletfolytonosság biztosítása​
  • Együttműködés kapcsolódó területekkel​
  • Folyamatos fejlődés
  • Fejlődési vágy és nyitottság a változásra
  • Problémamegoldó képesség
  • Kreativitás
  • Csapatban való részvétel képessége
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációs készségek

Előnyt jelent

  • Windows és Linux Operációs rendszerek ismerete
  • Windows szerver 2016, 2019 tanúsítvány
  • O365 levelezés alapismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Heti 2 nap irodai munkavégzés (Budapesten) és 3 nap otthoni munkavégzés
  • Laptop
  • Mobiltelefon (100 GB net)
  • Szakmai fejlődést követő bérezés
  • Munkavégzés nagyvállalati környezetben

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó

Céginformáció

A KeP-ICT Solutions Kft. telekommunikációval, IT hálózatok üzemeltetésével és egyéb informatikai megoldásokkal foglalkozik. Bár cégünk létszámilag kicsi, de Magyarország egyik vezető informatikai és rendszerintegrátori cégének premier partnerei vagyunk. Így kollégáink együtt élvezhetik egy kis cég rugalmasságát és egy nagyvállalat profizmusát munkájuk során.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: KeP-ICT Solutions Kft.