BioTech USA Kft.

Junior gépkezelő

Mit ajánlunk számodra?

  • Versenyképes juttatási csomagot, ahol az alapbéred 10%-át pluszban elérheted
  • Teljesítményalapú és jelenléti bónuszt
  • Céges buszjáratokat a környező településekről
  • Munkaidőbe épített és fizetett 40 perc munkaközi szünetet
  • Próbaidő utáni és lojalitás bónuszt
  • Betanulást és fejlődésed támogatását biztosítjuk mentor segítségével
  • Telephelyeinken kihelyezett termékeink fogyasztását
  • Állandó 30%-os dolgozói kedvezményt a termékeinkből
  • Sikeres munkatárs ajánlás esetén ajánlási bónuszt
  • Évente több alkalommal kikapcsolódási és csapatépítési lehetőséget céges rendezvényeinken
  • Fizetett, 4 órás próbanapot, hogy kipróbáld magad a munkakörben
  • Ingyenes sportolási és wellness lehetőség fitnesz termeinkben (konditerem, szauna, sószoba, boxring

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • automatizált csomagoló gépek kezelése;
  • gépek kiszolgálása alapanyaggal;
  • alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása;
  • a napi gyártási terv teljesítése a technológiai előírások szerint;
  • a gyártás ellenőrző lap és a kapcsolódó dokumentumok folyamatos vezetése;
  • címkézési utasítások betartása;
  • a gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása, a tisztítás dokumentálása az előírásoknak megfelelően.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gyógyszeripari vagy élelmiszeripari tapasztalatod van.

Milyen munkarendet kell követned?

  • Kétműszakos munkarend, napi 8 órás műszakban, ami tartalmazza az ebéd és a munkaközi szüneteket is:
  • 1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
  • 2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig
  • Buszjárataink az alábbi települések irányából indulnak: Gödöllő, Pilis, Maglód, Vác, Göd, Püspökszilágy, Kisnémedi, Csörög, Sződ Mogyoród, Fót, Budapest, Dunakeszi

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Csomagolás, Feltöltés