MVM Services Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM Services Zrt. elsődleges célja az MVM Csoport társaságok meglévő belső szolgáltatás igényeinek magas színvonalú, transzparens, rugalmas és hatékony biztosítása a csoportszintű stratégiával összhangban. A több mint 40 tagvállalatunk részére 10 szolgáltatási szakterületen nyújtott közel 50 szolgáltatással, társaságunk a cégcsoport legváltozatosabb, -létszámát tekintve pedig a legnagyobb- belső szolgáltatója.

Junior finanszírozási szakértő

Feladatok

  • A finanszírozási osztály szakmai munkájának, elsősorban a finanszírozási tranzakciók megvalósításának támogatása;
  • Okmányos ügyletek kibocsátásával kapcsolatos szerződéskötések csoport szintű koordinálása és garanciák kiadása;
  • Bankkártyák / hitelkártyák igénylésével, használati limitekkel kapcsolatos koordinációs feladatok;
  • A finanszírozási osztályvezető feladatainak szervezése, koordinálása, szakmai és adminisztratív támogatása;
  • Táblázatok, előadás anyagok elkészítése, vezetői döntést előkészítő anyagok összeállítása;
  • Értekezletek szervezése, időpontok egyeztetése, emlékeztetők, feljegyzések készítése, belső ügyiratok dokumentálása, iktatása;
  • Szervezetekkel, partnerekkel, partnercégekkel való kapcsolattartás, együttműködés, reprezentatív ügyek intézése

Amit kérünk

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 2 év releváns munkatapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent

  • Trade finance területen szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Finanszírozás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Cégnév: MVM Services Zrt.