Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád nálunk?
  • Részvétel a létesítményfejlesztési és karbantartási projektek tervezésében és kivitelezésében
  • Projektmenedzsment folyamatok támogatása, beleértve az időtervezést és költségvetés kezelését
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • Együttműködés a vállalat belső részlegeivel a zökkenőmentes projektmegvalósítás érdekében
  • A projektek során alkalmazott műszaki előírások és szabványok betartásának ellenőrzése
  • Műszaki rajzok, tervek és specifikációk előkészítése és felülvizsgálata

Elvárások

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök vagy hasonló)
  • MS Office és AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó készség és analitikus gondolkodásmód
  • Erős kommunikációs készségek szóban és írásban
  • Rugalmasság és képesség a csapatban való hatékony munkavégzésre
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás

Előnyt jelent

Előnyt jelent:
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Miért érdemes nálunk dolgoznod?
  • Stabil és megbízható munkáltatói háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Barátságos munkahelyi légkör

Széleskörű juttatások:
  • Évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatás
  • Bejárási támogatás
  • Kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
  • Iskolakezdési támogatás
  • Gyerekeknek kedvezményes nyári tábor és Mikulás buli
  • Ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
  • Nagyszabású karácsonyi rendezvény és értékes karácsonyi ajándékcsomag
  • Jubileumi ajándékok
  • Rendszeres szűrővizsgálatok
  • Kedvezményes mobilcsomag

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket. Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1700 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.
Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!