Feladatok

Mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?
  • Termékeink értékesítése és a megrendelések kiszállítása
  • Rendszeres ügyfél látogatás és az ügyfelek megrendelésének kézben tartása
  • A meglévő területek, és az ügyfélkapcsolatok fejlesztésében való aktív részvétel,  új piaci lehetőségek keresése
  • Vevői panaszok hatékony kezelése
  • A jelenleg 5 fős értékesítő csapat munkájának támogatása, helyettesítés az ország bármely területén. Éppen ezért a munkaidő nagy részét külső helyszíneken, ügyfeleknél kell tölteni, gyakran korai indulással és/vagy késői hazaérkezéssel számolva. A munkaidő kisebb részében székhelyünkön az esetlegesen felmerülő teendőket intézése
  • Az értékesítési módszereket illetően szabad kezet adunk, a lényeg, hogy az ügyfelek elégedettek legyenek. Ötletekre, fejlesztésekre teljes mértékben nyitottak vagyunk, a kreativitást pedig kifejezetten szeretjük és értékeljük!

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Megbízható, precíz, és határozott fellépés
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Felelősségteljes és proaktív személyiség
  • Győr és Győr környéki lakhely
  • Magas fokú utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Értékesítési tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Hasonló iparágban - textilipar, lakberendezés, belsőépítészet - szerzett releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Olyan értékesítői csapat tagjaként dolgozhatsz, ahol mindenki érti a dolgát és sosem fogsz unatkozni
  • Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Céges autó, mobiltelefon és tablet
  • Korrekt bérezési csomag
  • Cafeteria juttatás
  • Lehetőség szakmai és személyes fejlődésre
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség az általunk forgalmazott termékekre
  • Részvételi lehetőség magyarországi és külföldi szakmai rendezvényeken
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil iparágban tevékenykedő munkahelyen

Céginformáció

A Szintetika Kft. családi vállalkozásként több, mint 30 éve a textilek, a belső terek és az otthonosság megszállottja. Lakástextilek, karnisok és belső árnyékolók nagykereskedelmével és gyártásával, valamint kiskereskedelmi értékesítésével foglalkozunk. ​​A vevőkapcsolatok cégünk legfontosabb értéke, az évek alatt kialakult szoros-, bizalmi-, sokszor már baráti kötődések jelenlegi partnereinkkel nagyban köszönhetők a rugalmasságnak, szavahihetőségnek, megbízhatóságnak, amit csapatunk minden tagja képvisel.

Ha nyitott, proaktív személyiséggel rendelkezel és szereted a mozgalmas, változatos feladatokat, akkor nálunk a helyed! Jelentkezz magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzod csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva!
Cégnév: Szintetika Kft.