Feladatok

  • A beérkező fraud típusú ügyfélpanaszok felvétele, kivizsgálásuk elindítása, kivizsgálásuk aktív támogatása, megválaszolása a belső szabályzatok és folyamatok, valamint a jogszabályi előírások betartásával;
  • A társterületekkel való aktív együttműködés a fraud gyanús események, panaszok kivizsgálásának és megválaszolásának érdekében;
  • A válaszadási határidők figyelése, betartatása;
  • Fraud típusú panaszok elemzése, statisztikák készítése;
  • Kivizsgálások eredményéinek adminisztrálása, a meglévő adminisztrációs rendszerek folyamatos naprakészen tartása;
  • A Csaláskezelési területen keletkezett adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Van bármilyen, a csaláskezelés területén szerzett tapasztalatod, például: vizsgáltál már incidenst, vettél már fel panaszt, írtál ezzel kapcsolatban levelet;
  • Motivál, hogy a csaláskezelési területének sikeres működtetésében részt vegyél,
  • Középfokú végzettséged (érettségid) van;
  • Minimum 1 éves tapasztalat rendelkezel, lehetőleg pénzintézetben;
  • Önálló, alapos, felelősségtudatos vagy;
  • Kockázat érzékenységgel és proaktív problémamegoldó képességgel rendelkezel;
  • Kiváló konfliktuskezelési készséged, lényeglátásod és kommunikációs készséged van;
  • Nagyfokú pontosság, precizitás jellemez.

Előnyt jelent

  • Ügyfélkapcsolat tartáshoz szükséges angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Amit kínálunk

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
  • Belvárosi munkavégzési helyszín (1062, Andrássy út 98.);
  • Home office lehetőség;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel;
  • Cafetéria, Élet- és egészségbiztosítás, céges bulik, dolgozói masszázs;
  • Dolgozói ajánlási program;
  • Csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába;
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli;
  • Munkavállalói résztulajdonosi program.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Masszázs

Céginformáció

  • Több mint 25 éve működünk nyereségesen 100%-ig magyar magántulajdonban lévő kereskedelmi bankként.
  • A hazai bankpiacon - egyedülálló módon - közösségi bankként vagyunk jelen, a nemzetközi értékalapú bankokhoz (GABV) tartozunk.
  • 2019-ben elnyertük az Év Társadalmilag Felelős Bankja örökös díjat a Mastercard Év Bankja versenyen.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Adminisztrációs munkatárs” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével.
A MagNet Közösségi Bankról és a küldetésről a honlapunkon tájékozódhatsz.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást a MagNet Bank weboldalán megtalálható "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű adatkezelési tájékoztató tartalmazza.

Cégnév: MagNet Magyar Közösségi Bank Zrt.