Feladatok

  • Részvétel nemzetközi auditokban, globális cégekből álló portfólión.
  • Vállalatok izgalmas világának megismerése, társaságok működésének felmérése, folyamatainak vizsgálata.
  • Gyors fejlődés a kritikus üzleti gondolkodás és a személyes készségek terén.
  • Gyakorlatszerzés a magyar és nemzetközi szabványok szerinti számvitelben (IFRS).
  • Auditálás innovatív digitális megoldásokkal, részvétel technológiai fejlesztések tesztelésében.
  • Részvétel ügyfeleink fenntarthatóság útján tett lépéseinek támogatásában.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági / számviteli / pénzügyi / mérnöki / természettudományi tanulmányokat folytattál, folytatsz vagy számviteli / pénzügyi OKJ végzettséggel rendelkezel, amire alapozni tudsz - a többit mi majd megtanítjuk Neked.
  • Ismered az Excelt, hiszen komplex riportokat és kimutatásokat is készítesz majd.
  • Jól használod szóban és írásban az angolt, hiszen nemzetközi környezetben fogsz dolgozni.
  • Ügyfeleink számítanak hatékony munkánkra és tanácsainkra, ezért jó, ha gyorsan tudsz reagálni a helyzetekre és proaktív vagy.
  • Nyitott vagy a fejlesztésekbe való bekapcsolódásba és az innovatív megoldásokra.
  • Olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak.

Amit kínálunk

• Szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes juttatási csomag, cafeteria, bónusz
• Home Office lehetőség hetente 2-3 alkalommal
• Évi 5 nap pótszabadság
• Innovatív munkakörnyezet, fiatalos csapat
• Biztos munkahely hosszú távon
• Felelősségteljes munkakör

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Forvis Mazars vezető nemzetközi könyvvizsgáló és tanácsadó vállalat, amely egységes csapatként működik. Szaktudásra, méretbeli előnyökre és a kulturális sajátosságok értő ismeretére támaszkodva magas színvonalú, testre szabott szolgáltatásokat kínál a könyvvizsgálat, a számvitel, valamint az adó-, pénzügyi, jogi* és üzleti tanácsadás területén.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzod.