Feladatok:

·       polgári és kereskedelmi jogi szerződések véleményezése és szerkesztése magyar és angol nyelven;

·       a beszerzési, a HR és a pénzügyi osztály támogatása jogi szakértelmet igénylő kérdésekben

·       állásfoglalások készítése főként munkajogi kérdésekben

·       adatvédelemmel és compliance-szel kapcsolatos feladatok ellátása

·       belső szabályzatok jogi szempontú véleményezése

·       a jogtanácsosok munkájának támogatása

·       jogszabálykutatás, jogszabályi változások figyelemmel kísérése, szerződés nyilvántartás vezetése

Elvárások:

·       jogi egyetemi diploma legalább cum laude minősítéssel

·       angol jogi szaknyelv ismerete

·       precíz és önálló munkavégzés

·       1-3 év releváns tapasztalat

·       kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

·       flexibilis munkarend

·       oktatások, képzések

·       ingyenesen igénybe vehető vállalati busz/bejárás támogatása

·       negyedéves csapatépítő

·       meleg étkeztetés helyben

·       privát bankszámla tarifák speciális kedvezményekkel

·       kedvezményes telefoncsomag ajánlatok

·       baleset- és életbiztosítás

·       partnerek által nyújtott széleskörű kedvezmények

·       multikulturális eseményeken való részvétel

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Göd

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Szabó-Váradi Anna