Feladatok

  • A csoport kezelésébe tartozó ügyfelek kapcsán beérkező levelek/tájékoztatások naprakész feldolgozása, illetve a megfelelő rendszerekbe rögzítése;
  • Ügyfelekkel megkötésre kerülő részletfizetési megállapodások elkészítése, nyilvántartása, szoros monitoring alapján a kötelezetti teljesítések nyomon követése;
  • Fizetési ígéret esetén az kötelezettek befizetéseinek nyomon követése, elszámolások ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás külső közreműködő intézményekkel (pénzügyi partnerek, végrehajtói irodák, bíróságok, egyéb hatóságok, követeléskezelő cégek,stb.);
  • Adminisztratív feladatok ellátása a kezelésében lévő ügyfelekkel kapcsolatban;

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Heti minimum 20 órát tudsz vállalni, 4 - 6 órában;
  • Proaktív vagy és jól kommunikálsz;
  • Excel tudásod erős felhasználói szintű;
  • Hosszú távon tudnád a munkát vállalni, legalább 1 évig;
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel;

Amit kínálunk

  • Órabér: br. 2050 Ft;
  • Szakmai gyakorlat leigazolása;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Szuper támogató csapat;

Céginformáció

A Job Force Iskolaszövetkezet 2013-ban jött létre a Work Force csoport tagjaként. Célunk, hogy a diákoknak értékes munkalehetőségeket biztosítsunk, amelyek segítik őket a jövőjük megalapozásában. Legyen szó adminisztratív feladatokról, vendéglátásról, kereskedelemről vagy informatikától, nálunk mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb diákmunkát vagy gyakorlati helyet.

Partnerünk 2017 óta végez követeleléskezelési területen tevékenységet, 2018-ban pedig ingatlanakezelési és ingatlan értékbecslési szolgáltatást is nyújtanak. Budapesti csapatukba keressük a legújabb diák kollegát, jogi asszisztensi pozícióba!

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed ne késlekedj, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével!