Miskolc a te helyed

Az AIRON TRUST Kft. budapesti székhelyű, de nemzetközi ügyfélkörrel is rendelkező pénzügyi vállalkozás az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Jogi asszisztens

A cégről:

  • Cégünk a Magyar Nemzeti Bank engedélyével, főtevékenységként bizalmi vagyonkezeléssel foglalkozik.
  • További részletek: www.airon.hu

Munkavégzés helye, foglalkoztatás módja:

  • 1126 Budapest, Szendrő u. 30.
  • Alkalmazott, főállás (heti 40 óra)

Feladatok:

  • Bizalmi vagyonkezelési szerződések előkészítésével kapcsolatos feladatok,
  • Közreműködés a munkáltató és érdekeltségébe tartozó vállalkozások kintlévőségeinek érvényesítésében
  • Cégeljárások és kapcsolódó szolgáltatások (könyvelés és székhely szolgáltatás) teljesítése során a vonatkozó eljárások, szerződések előkészítése
  • Közreműködés földhivatali eljárások előkészítésében
  • Pénzmosás és terrorizmus finanszírozás megelőzésével (PMT) kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Ügyfelek tájékoztatása (telefonon, levélben, személyesen az ügyfélszolgálaton)
  • Kapcsolattartás a fenti tevékenységekhez kapcsolódó résztvevő partnerekkel (MOKK, közjegyzők, végrehajtók, követeléskezelő cégek, ügyvédi irodák),
  • A munkáltató tevékenységéhez kapcsolódó megbeszélések, találkozók, egyeztetések szervezése és lebonyolítása. Az egyes szerződések megkötésének egyeztetése, lebonyolítása, akár online módon is (Teams, Zoom, Skype)
  • Együttműködés a kollégákkal, partnerekkel,
  • Teljes körű adminisztráció (adatrögzítés, szkennelés, iratfeltöltés).

A munkakör betöltéséhez szükséges tudás, tapasztalat, végzettség:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Jogi területen (ügyvédi irodában, közjegyzői irodában) szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, MS Office),
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség,
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség szóban és írásban,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Eredményorientált szemlélet, csapatszellem.
  • Angol nyelv ismerete

Releváns, előnyös szakmai tapasztalat:

  • Szakirányú (jogi asszisztensi) végzettség,
  • MOKK - rendszer, ÁNYK-rendszer, Cégkapu - rendszer ismerete,
  • Jogi adatbázisok kezelésében szerzett tapasztalat
  • A kapcsolódó eljárásokban használt nyomtatványok (FMH, Ingatlan-nyilvántartás, Cégeljárás) ismerete
  • Ügyfél-kapcsolattartási gyakorlat
  • Az Odoo rendszer ismerete
  • További idegen nyelv ismerete, orosz nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség és háttér,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

A jelentkezések várható nagy számára tekintettel kizárólag azon jelentkezőknek jelzünk vissza, akiket az önéletrajzuk alapján kiválasztunk a személyes/online találkozóra.

Tájékoztatjuk a pályázókat, hogy társaságunk önéletrajzi adatbázist nem kezel, eredménytelen pályázat esetén pályázati anyaga az adatvédelmi előírásoknak megfelelően megsemmisítésre kerül.

Cégnév: AIRON TRUST Kft.
Kapcsolattartó: Garbacz Tünde