Feladatok

  • lehetőséged lesz hazai és EU-s jog világába való betekintésre, mélyebb megismerésére
  • releváns ismereteket szerezhetsz a pénzügyi szektor jogi és eljárásjogi folyamatairól
  • kipróbálhatod magad koordinációs szerepkörben,
  • erősítheted a csapat munkáját
  • önálló feladatokban is bizonyíthatsz

Elvárások

  • jogi egyetemi végzettség
  • érdeklődés a jogi hivatás iránt
  • terhelhetőség, megbízhatóság
  • rugalmasság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felelősségtudat

Előnyt jelent

  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • 1-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • jogi szakvizsgához a joggyakorlati idő igazolása
  • képzések a folyamatos szakmai fejlődés érdekében
  • stabil munkalehetőség, kiszámítható munkavégzési feltételek
  • érdemi jogi feladatok
  • fiatalos, igényes, modern irodakörnyezetet, könnyen megközelíthető, belvárosi helyszínen.

Céginformáció

Megbízónk egy budapesti pénzügyi intézmény.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, a "Jelentkezem" gombra kattintva juttasd el hozzánk szakmai önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével. Önéletrajzod megküldésével hozzájárulsz pályázati anyagod Megbízónk részére történő továbbításához.
Cégnév: EX ANTE Tanácsadó Iroda Kft.