Olyan tapasztalt Java backend fejlesztőt keresünk, aki magabiztosan mozog Java 21 és Spring Boot 3.x környezetben, otthonosan kezeli az Elastic Stack-et, és Linux (Debian-alapú) rendszereken is rutinosan dolgozik.
A szerepkörben egy nagy, éles (production) rendszer fejlesztésében és üzemeltetésében veszel részt end-to-end: a tervezéstől és implementációtól kezdve a code review-n, a tesztelés támogatásán és a dokumentációkészítésen át egészen az üzemeltetési (operations) feladatokig.
Fontos számunkra a precíz, tiszta és hatékony kód, a stabil hibakeresési rutin, valamint az átlátható, karbantartható dokumentáció.
Előny, ha nyitott vagy új technológiák tanulására, és mérnöki igényességgel, tudatosan használod az LLM-alapú eszközöket a fejlesztés támogatására (pl. boilerplate vagy tesztesetek készítése), úgy, hogy a kontroll és a minőség végig nálad marad.
Feladatok
A GriffSoft Zrt. 35 éve működő, stabil hátterű, magyar tulajdonban lévő vállalat, több mint 200 munkavállalóval. A Docutent csapata egy felvásárlás eredményeként 2026 januárjától csatlakozott a GriffSofthoz, és a Docutent termék mellett Elastic Stack-alapú (hagyományos és AI-támogatott) dokumentumkeresési, valamint NLP-alapú adatfeldolgozási megoldásokat is fejleszt.
Kérjük, a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja önéletrajzát, referenciamunkáit, valamint ha van, egyéb profiljainak elérhetőségét!
A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.