Feladatok

  • Választhatóan egy járműfenntartási telephely irányítása a következők közül:
    • Debrecen (86 fő fizikai munkavállaló, 184 db autóbusz);
    • Berettyóújfalu (18 fő fizikai munkavállaló, 54 db autóbusz);
  • az irányítása alá tartozó munkavállalók felett munkáltatói jogkör gyakorlása;
  • az autóbuszok karbantartásának és javításának koordinálása;
  • a forgalmi igényeknek megfelelő mennyiségű autóbusz rendelkezésre állásáról való gondoskodás, ennek érdekében folyamatos együttműködés a forgalmi szervezettel és további járműfenntartási telephelyekkel;
  • gépjármű mentési, ügyeleti, renkívüli munkavégzés szervezése;
  • minőségirányítási rendszer működtetése;
  • környezetvédelmi, fenntartható fejlődés által diktált szempontok figyelembevétele és érvényesítése;
  • a műszaki tevékenységet ellenőrző hatóságok által előírt követelmények teljesítése, az ellenőrzések során felvett jegyzőkönyvben foglalt észrevételek telephely szintű kezelése, intézkedés az esetleges hiányosságok megszüntetéséről;
  • utasítások, költségtervek betartatása, betartatása;
  • telephelyet érintő információ szolgáltatások határidőre történő teljesítése.

Elvárások

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik az 1/1990. (IX. 29.) KHVM rendelet 2. számú melléklet 1/a. bekezdés által előírt autószerelői szakiránynak megfelelő felsőfokú végzettséggel és legalább 3 év kapcsolódó munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal, vagy a rendeletben meghatározottak szerinti autószerelői szakiránynak megfelelő középfokú végzettséggel és legalább 5 év szakmai tapasztalattal;
  • felelősségteljes munkavégzés;
  • rendszerszintű gondolkodás;
  • döntési, együttműködési és konfliktuskezelési képesség;
  • közgazdasági szemlélet jellemzi;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Előnyt jelent

  • vezetői tapasztalat;
  • közlekedési cégnél szerzett tapasztalat;
  • állami nagyvállalatnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • várható bruttó alapbér a telephely méretétől függően: 750.000-950.000 Ft;
  • 3 éves bérmegállapodás alapján 2025. és 2026. évre is garantáljuk a legalább inflációt követő bérfejlesztést;
  • egyéb juttatások (SZÉP kártya, év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés);
  • országos szabadjegy - hozzátartozók részére is - 226.800 Ft/év értékben;
  • vállalati országbérlet - munkavállalónk 1250 Ft-os igénylési díj ellenében külön menetjegy megváltása nélkül utazhat Magyarország települései közötti helyközi forgalomban a MÁV-START, a GYSEV kijelölt járatain és Budapest közigazgatási határán kívül a MÁV-HÉV járatain;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem.

Döntésedhez az alábbi információk is fontosak lehetnek:

  • munkavégzés helye az általad választott telephely függvényében 4031 Debrecen, Szoboszlói út 4-6. vagy 4100 Berettyóújfalu, Honvéd út 13. lesz,
  • Jelentkezésedben ne feledd megadni, hogy melyik telephely vezetésére pályázol!
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: a kiválasztást követően azonnal.

Céginformáció

A Volánbusz Zrt. közel 100 éves múlttal rendelkező, 53 járműfenntartási telephelyet és 137 autóbusz-állomást üzemeltető, országosan működő, stabil hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú állami vállalat. Országonkénti összehasonlításban a legnagyobb járműparkkal rendelkező európai autóbuszos szolgáltató.

Társaságunk 2023-ban 607 millió utast szállított és közel 17.000 munkavállalónk dolgozik azon, hogy számukra minél magasabb színvonalú szolgáltatást nyújthassunk.

Tartozz te is közénk!

Ha tetszett, amit eddig olvastál, jelentkezz!

Önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva tudod leadni.

Jelentkezésed leadása előtt, kérjük, olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat honlapunkon.

Cégnév: Volánbusz Közlekedési Zrt.