Feladatok

Feladataid közé tartozik majd a folyamatos segítségnyújtás az informatikai problémák megoldásában, a felmerülő hibák adminisztrációja, az igények rögzítése, valamint továbbítása a felsőbb szintű IT Support felé, ezért fontos a jó kommunikációs készség.

Elvárások

  • Téged keresünk, ha vannak legalább Windows (7-10) és Office (2016-19) támogatási szintű ismereteid.
  • Ha magabiztosan mozogsz az IT és a Digitális világban, nyitott vagy új technológiák megismerésére.
  • Hiszünk abban, hogy egy jó csapat mindenre képes és sikereket csak együtt tudunk elérni, ezért nálunk elvárás, hogy tudj csapatban dolgozni.
  • Mint minden más IT területen, itt is elengedhetetlen az angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt.

Előnyt jelent

Nem elvárás, de jó, ha a fentieken felül:

  • Szereztél már tapasztalatot üzemeltetésben,
  • A szerveroldali (Linux, MS, VMWare) ismeretek sem jelentenek gondot,
  • Egyéb szoftverek (Neptun, PHP, Moodle, PowerShell) is elbánsz,
  • Magabiztosak mobil OS (Android, iOS) ismereteid,
  • Van B kategóriás jogosítványod.

Amit kínálunk

  • A versenyképes fizetéseden kívül segítünk elérni a jövőbeni céljaidat. Velünk építheted tovább a karriered, hiszen aktívan támogatjuk a tanulmányaidat.
  • Caffeteria juttatást, kiszámítható és átlátható munkarendet, valamint modern munkakörnyezetet biztosítunk,
  • Garantált jó hangulat a nyári kerti és bogrács partikon, közös lekvárfőzés az irodában (igen, nálunk ilyet is lehetséges) és nem utolsó sorban a VAR éves születésnapi eseményeiről sem maradhatsz le,
  • Fontosnak tartjuk a munka és a magánélet egyensúlyának megőrzését, reméljük ez neked is fontos,
  • Üzleti sikereink mellett nem feledkezünk meg a kötelezettségeinkről sem, folyamatosan igyekszünk támogatni az arra rászorulókat, alapítványokat.

Céginformáció

Szeretnél egy fiatalos és dinamikusan csapat részese lenni? A hálózati alapismeretek a véredben van? Ismerősek a DNS, DHCP, IP szavak? Akkor Téged keresünk a csapatunkba! Fő tevékenységünk az informatikai rendszerek kiépítése és megbízható üzemeltetése.