Tech People Hungary Kft.

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

IT rendszerszervező (NM)

fejlesztési területre

Munkavégzés helye: Budapes, hibrid

Fizetés: Versenyképes

Munkavégzés formája: Teljes munkaidős, kontraktor

Feladatok:

  • Funkcionális specifikációk, logikai rendszertervek készítése, üzleti igények alapján
  • Tesztelés megtervezése, dokumentálása: tesztesetek írása
  • Élesítés megtervezése, támogatása
  • Beszállítói ajánlatok szakmai véleményezése, kapcsolattartás
  • Megrendelések indítása – nyomon követése
  • Szoros együttműködés a társterületekkel (üzleti és IT egyaránt)
  • Kisebb fejlesztések önálló koordinálása, leszállítása

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat rendszerszervezői vagy hasonló pozícióban
  • IT rendszer-, és alkalmazásfejlesztési módszertanok ismerete
  • Adatmodellezési, interfész tervezési tapasztalat
  • Pénzintézetnél szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Alaposság, precizitás
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó üzleti igényekhez és környezethez
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete

Előnyt jelent:

  • SQL ismeret, jellemzően lekérdezések készítése
  • ITIL alapok ismerete
  • Kártyás rendszerek esetén kártyás tapasztalat
  • Tapasztalat felhőalapú technológiák (pl. AWS, Azure, Google Cloud) használatában
  • Képzettség vagy tapasztalat agilis fejlesztési módszertanokban (pl. Scrum, Kanban)
Cégnév: Tech People Hungary Kft.