Feladatok

  • Nagytarcsai központú, országos hálózattal rendelkező, 32 éve működő, növekvő családi vállalat vagyunk és keressük belsős rendszergazdánkat.
  • A cégcsoport hardver-szoftver beszerzéseinek intézése, felmerülő problémák megoldása, felhasználó napi szintű támogatása, eszközállomány naprakész nyilvántartása
  • IT biztonsági feladatok ellátása
  • Kommunikációs eszközök beszerzése, eszközflotta menedzselése
  • Saját fejlesztésű szoftverek működési környezetének biztosítása
  • A telephelyeken történő informatikai fejlesztések koordinálása

Elvárások

  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • MS 365-ban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • ERP szoftverek, SQL tapasztalat
  • Termelőcégnél szerzett IT tapasztalat
  • Adatvizualizációs szoftver ismeret
  • Csoportos munkavégzést, kommunikációt támogató szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, magyar tulajdonú vállalkozás
  • Dinamikusan növekvő cég
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Céginformáció

A NÍVÓ cégcsoport Magyarország piacvezető gondozásmentes kerítéseket, pergolákat és biztonsági ajtókat gyártó, forgalmazó és telepítő cége. 32 éve vagyunk jelen a hazai piacon minőségi termékeinkkel, éves árbevételünk eléri a 4 milliárdot, amit a több, mint 100 fős csapatunkkal állítunk elő.

Feltöltött önéletrajzzal, a Jelentkezem gombra kattintva tudsz hozzánk jelentkezni!
Cégnév: HÁZAK ÁSZA Kft.