Tech People Hungary Kft.

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

IT PROJEKTMENEDZSER (AG)

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, (home office lehetőség biztosított).

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: teljes munkaidő

A feladataid lesznek:

  • A Salesforce CRM tanácsadó csapat tagjaként, tapasztalt kollégák támogatása mellett ügyfeleink számára végzett CRM projektekben projektvezetői feladatok ellátása
  • Projekt ütemtervek létrehozása, a feladatok meghatározása, priorizálása és ütemezése
  • Az erőforrás-szükséglet meghatározása és rögzítése
  • A feladatok teljes managementje a projektcsapatban (határidő meghatározás-kiosztás-nyomonkövetés-ellenőrzés-priorizálás)
  • Az üzleti felelősök, felhasználói csoportok tájékoztatása és a projekt állapotának folyamatos kommunikálása
  • Külső beszállítók és fejlesztő partnerek kezelése
  • A projektek előre meghatározott eredményességi, sikerességi és végrehajtási mérőszámainak nyomon követése
  • Teljeskörű projektkontrolling
  • Kockázatcsökkentési tervek kidolgozása és végrehajtása a projektek megvalósítása során, szükség esetén eszkaláció
  • Oktatások szervezése és a bevezetett digitális megoldások támogatásának kialakítása
  • Beszámolók, jelentések készítése, a vezetőség folyamatos tájékoztatása
  • Napi operatív feladatok ellátása
  • Közreműködés az ajánlatok összeállításában
  • Az üzleti megoldások kidolgozásának koordinálása, időterv karbantartása, közvetítése a csapatok felé
  • A projektcsapattal, üzemeltetőkkel való konzultálás, PoC-ok és végső CRM megoldások közös kidolgozásának támogatása
  • Ügyfélprezentációk és dokumentációk szervezése és készítése
  • A business analyst támogatása a dokumentációs folyamatokban és a dokumentációk karbantartásában
  • Belső- és külső ügyfelekkel való kapcsolatok kiépítése és fejlesztése

A jelentkezéshez szükséges kompetenciák:

  • 2-5 év CRM, ERP vagy egyéb IT területen szerzett szállító oldali projektmenedzseri tapasztalat
  • Tapasztalat üzleti és IT probléma elemzésben és megoldásban
  • Proaktív, rugalmas attitűd: ismerd fel a fejlesztendő területet, és tegyél javaslatokat azok megoldására
  • Erős ügyfélközpontú szemlélet, értő figyelem és hatékony kommunikáció
  • Tanulási készség és széleskörű szakmai érdeklődés
  • Érdekérvényesítő, önálló személyiség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem, feladatszervezési képesség
  • Aktív angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • MS Office eszközök ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

Mivel növelheted az esélyeid?

  • Nagyvállalati projekten szerzett tapasztalattal
  • Konzulensi vagy scrum masteri tapasztalattal
  • Egyéb beszélt idegen nyelvtudással
  • People management tapasztalattal
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismerettel
  • Asszertív kommunikáció használatában való jártasággal
  • Salesforce. com felhasználási és testre szabási tapasztalattal
  • Agilis módszertanok ismeretével (Scrum, Kanban)

Milyen előnyökkel jár a munkatársunkká válni?

  • A befogadó és segítőkész légkör mellett a bizalom is fontos számunkra. Már az első napodtól támaszkodhatsz ránk bármiben, hogy a legtöbbet tudd kihozni magadból.
  • A munka mellett a magánéleted sem szorul háttérbe, hála a hatékony erőforrástervezésnek.
  • A projektek megtervezésénél nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy ne legyen szükség túlórára.
  • Folyamatos és rendszeres visszajelzést kapsz a munkádról és a fejlődésedről.
  • Hosszú távra tervezünk veled! Személyes karriercéljaid elérését szakmai képzésekkel, projektekkel és előrelépési lehetőségekkel támogatjuk.