HUDEX Energiatőzsde Zrt.

A HUDEX Magyar Derivatív Energiatőzsde Zártkörűen Működő Részvénytársaság munkatársat keres

IT Projektmenedzser

munkakörbe

Új kollégánkat keressük, akinek szenvedélye a technológia, és képes összekapcsolni az üzleti célokat az IT megoldásokkal!

  • Érdekelnek az energiapiacok? Érdekel a tőzsde világa?
  • Fontos számodra, hogy munkád változatos legyen; a rutinfeladatok és a kreatív, kihívást jelentő projektek váltsák egymást?
  • Szeretsz csapatban dolgozni és komplexebb problémákon közösen gondolkodni, de elboldogulsz egyedül is, mikor tiszta és egyértelmű szabályzatok és folyamatok mentén kell haladnod?

Ha igen, akkor lehet, hogy pont Téged keresünk!

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Informatikai projektek (infrastruktúra és alkalmazásfejlesztés) tervezése, koordinálása és végrehajtása,
  • Projektmenedzsment kultúra fejlesztése; a módszertanok továbbfejlesztése a szervezeten belül, bevált gyakorlatok alkalmazása, hatékonyabb folyamatok bevezetése,
  • Projekt céljainak meghatározása, a projekt hatókörének kijelölése és a projektek ütemezése,
  • Üzleti igények és folyamatok elemzése; üzleti területekkel, üzleti elemzőkkel, rendszerszervezőkkel szoros együttműködés,
  • IT rendszerek és infrastruktúra kezelése, az IT rendszerek közötti függőségek és hatások vizsgálata a projektek során,
  • Részletes projekttervek és státusz riportok készítése,
  • Hatékony kommunikáció és folyamatos kapcsolattartás a különböző üzleti és technológiai stakeholder csapatokkal,
  • A projektek pénzügyi tervezése és a költségvetés kezelése,
  • A projekt kockázatok azonosítása, elemzése és hatékony kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség informatikai vagy gazdasági területen,
  • Minimum 5 év tapasztalat IT projektek vezetésében, minimum közép, preferáltan nagyvállalati környezetben,
  • Projektmenedzsment módszertanok (Waterfall, Agile és Scrum) mély ismerete,
  • Tapasztalat részletes projekttervek és ütemtervek kidolgozásában, ütemezésében,
  • IT infrastruktúrák és technológiák átfogó ismerete, beleértve az alkalmazásfejlesztést, On-Premise és felhő megoldásokat,
  • Minőségi státusz riportok készítésének képessége,
  • Projektek pénzügyi aspektusainak teljeskörű megértése.

Előny

  • PMI vagy PRINCE2 tanúsítvány,
  • Projektmenedzsment rendszer bevezetésében, alkalmazásfejlesztési folyamatok fejlesztésében való tapasztalat előny, de nem elvárás.

Készségek:

  • Kommunikáció képes angol és folyékony magyar nyelvtudás írásban és szóban,
  • Kiváló kockázat -és változáskezelési képesség,
  • Kiemelkedő problémamegoldó és döntéshozatali készségek,
  • Magas minőségű projektmonitoring és jelentéskészítési képesség,
  • Proaktivitás, nyitottság a feladatok megoldására
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó és együttműködő képesség,
  • Komplex gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Változatos és felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikusan fejlődő fiatal szervezet
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Belvárosi, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy magyar- és angol nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment