Prohuman Zrt.
Szoftverfejlesztési projektek vezetésében nagy tapasztalattal bíró és képzett IT Project Manager-t keresünk hazai IT tanácsadó ügyfelünk csapatába. A sikeres jelölt kulcsfontosságú szerepet fog játszani ügyfelünk saját- és külső partnerei projektjeinek megvalósításában.

IT Project Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • Vegyes és változatos IT projektek teljeskörű menedzsmentje: szoftverintegrációs és tanácsadási projektek vezetése, vagy pedig IT governance jellegű projektek vezetése
  • Átfogó projektterveket és költségvetések kidolgozása, a minőségi követelmények megtartása mellett
  • Erőforrás-menedzsment, erőforrásütközések kezelése
  • Projektek napi szintű operatív irányítása, nyomon követése és adminisztrációja
  • Függőségek, változások, kockázatok, felmerülő problémák proaktív azonosítása és kezelése a projekt során
  • Folyamatos kapcsolattartás projektcsapatokkal, társszervezetekkel, beszállítókkal és együttműködő partnerekkel
  • Hatékony kapcsolattartás ügyfelekkel és egyéb stakeholder-kel annak érdekében, hogy megfelelő együttműködés alakuljon ki
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5+ év tapasztalat IT Project Manager-ként, előnyt jelent a szoftverfejlesztési, illetve IT security projektek terén szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment eszközök és módszertanok alapos ismerete (agilis, vízesés és hibrid)
  • PMI tanúsítvány, vagy egyéb nemzetközileg elismert projektmenedzsment módszertani képesítés előnyt jelent
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előny az erős, magabiztos angol nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyet, folyamatos projekteket
  • Heti 2-3 nap home-office lehetőséget
  • Szakmai és nyelvi tréningeket
  • Egészségügyi juttatási csomagot