Adecco Kft.

Az Adecco autóipari beszállító partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

IT koordinátor

Miért érdemes megpróbálnod?

  • Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad (versenyképes alapbér, bónuszok, cafeteria, kiemelt munkába járási támogatás);
  • Mert kihívásokkal teli, felelősségteljes munkád lehet;
  • Mert egy sikeres és stabil vállalatnál dolgozhatsz fiatalos csapatban,
  • Ahol a fejlődési lehetőség is biztosított, és hosszú távon számítanak Rád.

Te vagy az IGAZI, ha mindezekkel rendelkezel:

  • 3 év hasonló munkakörben szerzett autóipari tapasztalat;
  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • IT rendszerek ismerete: AD, SQL, Exchange, Cisco, HPE Networking, Linux, Scipting;
  • Szóban és írásban erős szakmai angol nyelvismeret;
  • Windows hálózatok, MS rendszerek ismerete;
  • MES/SAP ismeret;
  • Terhelhetőség, rugalmasság és utazási hajlandóság.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • Felelősség a helyi informatika szakmai irányításáért, az informatikai erőforrások optimális felhasználásának biztosítása;
  • Projektek (központi és helyi) irányítása, megvalósítása és támogatása;
  • Támogatás nyújtása új rendszerek és folyamatok telepítéséhez;
  • Meglévő és új hardware-software környezet, IT-folyamatok kiépítése, karbantartása és fejlesztése;
  • Technikai informatikai infrastruktúrák tervezése, kiépítése és üzemeltetése;
  • IT rendszerek biztonsági mentése, tárolása és felügyeleti rendszerek rendszeradminisztrációja;
  • Magas rendelkezésre állás biztosítása (készenlét);
  • Belső és külső partnerek koordinálása;
  • Felhasználók támogatása hardware / software területen, Helpdesk;
  • Napi kapcsolattartás a központi IT-val, riportálás..

Munkavégzés helye: Helvécia

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető