KPMG HUNGÁRIA KFT.

IT Helpdesk Coordinator

Központi szolgáltató csoportjaink feladata, hogy segítsék a szakmai stábokat üzleti céljainak elérésében és biztosítsák a KPMG hatékony napi működését. Ehhez a részleghez tartoznak HR-, IT-, marketing-, pénzügyi és üzletfejlesztési csoportjaink éppúgy, mint korszerű irodaházunk operatív ügyeit intéző csapatunk vagy fordítóink.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A Help Desk-en felmerülő feladatok szervezése és koordinálása (alkalmankénti besegítés/helyettesítés),
  • Napi szintű, mikro-management tevékenységek elvégzése,
  • Különböző riportok elkészítése és riportolás a Help Desk vezetője felé,
  • az IT csapatunk tagjaként technikai támogatást kell nyújtanod a végfelhasználók számára,
  • összetettebb problémák megoldása a specialistákkal közösen.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel és érdeklődsz az IT világa iránt,
  • jól ismered az Office 365-öt, a Windows 10-et és/vagy Windows 11-et,
  • minimum 1-2 éves tapasztalatod van csapatkoordinálásban,
  • rendelkezel hardver ismeretekkel,
  • anyanyelvi szinten beszélsz magyarul és középszinten angolul (szóban és írásban egyaránt),
  • türelmes és segítőkész vagy, emellett megfelelően tudsz kommunikálni a kollégákkal,
  • ügyfélorientált vagy,
  • jó szervezőkészséggel rendelkezel,
  • szívesen dolgozol csapatban is,
  • képes vagy a felmerülő problémák kezelésére és törekszel a gyors megoldásra.

Mit ajánlunk számodra?

  • Fiatal, lendületes csapat részese lehetsz, akik segítenek a tanulásban és motiválnak.
  • Nemzetközi és üzleti környezetben szerezhetsz tapasztalatot.
  • Szakmai képzéseket biztosítunk számodra, ahol bővítheted informatikai tudásodat.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.
Cégnév: KPMG Global Services Hungary Kft.