Feladatok

  • Ügyfeleink üzleti követelményeinek elemzése
  • Technológiai megoldások egyeztetése szervezeten belül
  • Felhasználói igények elemzése
  • Szoftverfejlesztéshez kapcsolódó technikai feladatok megfogalmazása
  • Kasszarendszer specifikációk elkészítése
  • Útmutatók írása a felhasználók számára
  • A rendszerek tervezésében, paraméterezésében való részvétel
  • Új szoftveres és technológiai megoldások bevezetése, átadása az ügyfélnek
  • Együttműködés a fejlesztőcsapattal a megvalósítási és tesztelési szakaszokban
  • Lekérdezések, riportok, státuszok elkészítése
  • Tesztelések előkészítése, támogatása
  • Ügyfél megbeszéléseken való részvétel
  • Határidők betartása/ betartatása
  • Információs rendszerek dokumentációjának tanulmányozása
  • Integrációs projektekben való részvétel
  • ERP bevezetési projektekben való részvétel
  • Egyéb, a munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

Az ideális jelentkezőnk:

  • Rendelkezik 3-5 év szakmai tapasztalattal, Business Analyst/ rendszerszervező munkakörben, lehetőleg IT/pénzügyi/logisztikai/gyártó tevékenységet végző szervezetben
  • Elemzőként részt vett ERP vagy WMS fejlesztésben, bevezetésben
  • Minimum középfokú végzettséggel és tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudással rendelkezik
  • Elkötelezett a minőségi munkavégzésre
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség továbbá ügyfélközpontú szemlélet jellemzi
  • Ismeri a kiskereskedelem üzleti folyamatait, leírásait
  • Tapasztalata van a technikai dokumentációk elkészítésében
  • Ismeri az SQL-t
  • Hajlandó az új dolgok befogadására

Előnyt jelent

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Informatikai végzettség, tapasztalat
  • Kiskereskedelmi végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszútávú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Korrekt jövedelmet
  • A munkához céges telefont és laptopot biztosítunk
  • A kezdeti időszakban kollegáink segítenek a betanulásban
  • Modern munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol egy összeszokott, fiatalos és segítőkész csapat támogat
  • Közel 30 éve vagyunk a piacon, stabil vállalati hátteret biztosítunk számodra
  • Szakmai képzéseken vehetsz részt, folyamatosan fejlődhetsz
  • Lehetőséged lesz sportolni, saját fitnesz termünkben és fallabda pályánkon

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Masszázs

Céginformáció

1993-ban alapítottuk a Laurel Kft-t, mely jelenleg Magyarország legnagyobb kiskereskedelemre szakosodott informatikai cége. Kettő telephelyen (Székesfehérvár és Budapest), 15 szervizponton 150 főt foglalkoztatunk. Az általunk fejlesztett rendszerek 9 országban működnek Európa szerte. Főbb ügyfeleink a teljesség igénye nélkül: Coop, Decathlon, Praktiker, CBA, Reál, OMV, Orlen, Extreme Digital, eMag, Eurofamily.
Jelenleg a székesfehérvári irodánkba keressük leendő kollegánkat.