TRENDENCY ONLINE Zrt.

IT Business Analyst

A Trendency 230 fős csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

A szakmai fejlődést céges workshopokkal és Udemy előfizetéssel, a kollégák jó hangulatát pedig hóindító szendvicsezéssel, szülinapi tortázással, heti nasi- és gyümölcsnapokkal támogatjuk.

Az egyik legnagyobb projektcsapatunk bővítése miatt keressük új IT Business Analyst munkatársunkat, hibrid munkavégzéssel. Az új kollégánknak lehetősége nyílik részt venni egy kiemelt projektünkön online média területen, melynek alapja egyedi fejlesztésű, komplex CMS rendszerünk.

Részletek a BA szakterületünkről: https://trendency.hu/szakteruletek/ba

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

  • ügyfél üzleti igényeinek felmérése, kapcsolattartás
  • ügyféligény specifikációk, követelmény specifikációk, funkcionális specifikációk és/vagy logikai rendszertervek, use case-ek és user story-k készítése
  • együttműködés a projektmenedzserekkel, üzleti elemzőkkel, tech lead-del, architect-tel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel, designerekkel
  • folyamatábrák, modellek elkészítése és elemzése
  • projektmenedzser támogatása stakeholder, scope, risk és backlog management területeken és presales projektekben
  • esetenként demók, oktatások tartása
  • tesztelők és tesztelői folyamatok támogatása, üzleti tesztesetek készítése
  • esetenként BA kollégák mentorálása

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA:

  • van legalább 5 év releváns IT Business analyst (vagy Rendszerszervezői) munkatapasztalatod, emellett
  • felsőfokú informatikai végzettséggel rendelkezel (pl.: programtervező informatikus, gazdasági informatikus), vagy pedig korábban dolgoztál fejlesztői pozícióban valamilyen területen
  • aktívan vettél már részt BA-ként nagyobb komplexitású projektekben (legalább 1 éves vagy azon túlhúzódó projekt)
  • legalább 3 domainben vagy iparági területen szereztél már tapasztalatot (pl. bankszektor, média, telekommunikáció, stb.)
  • dolgoztál korábban együtt más BA-kal egy csapatban
  • ismered legalább alap szinten a CMS rendszerek működését
  • végeztél már ügyféligény felmérést, készítettél már követelmény specifikációt és logikai rendszertervet vagy funkcionális specifikációt
  • otthon vagy a folyamatmodellezésben (UML és BPMN)
  • nem ismeretlen számodra a scope védelem és a CR management fogalma
  • készítettél már komplexebb projekt tervezési szakaszára becslést és BA munkatervet
  • kiváló a kommunikációs készséged írásban és szóban egyaránt
  • ügyfélközpontú és rendszerszemléletű gondolkodásmód, valamint fejlett problémamegoldó képesség jellemez

ELŐNYÖDRE VÁLIK:

  • BA certificate (PMI-PBA, IREB, IIBA)
  • fontos számodra a folyamatos önképzés és rendszeresen nyomon követed  a szakirodalmat
  • ismered az általános API működési logikáját
  • rendelkezel alap adatbázis-kezelési ismeretekkel
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

FIZETÉS MELLETTI JUTTATÁSAINK:

  • nyitott és támogató BA szakmai csapat
  • rendszeres BA specifikus témájú előadások
  • céges workshop-ok és szakmai tréningek, egyénre szabott képzési terv, ingyenes online angol tanfolyam, Udemy kurzusokhoz hozzáférés
  • hibrid munkavégzés (heti legalább 1-2 nap irodai jelenléttel)
  • Trendency VIP Membership: extra juttatások 1 éves munkaviszonytól (pl.:Medicover)
  • kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • AYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőség
  • belvárosi lokáció, irodánk könnyen megközelíthető
  • családias hangulat, nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsap
  • hónapindító reggeli, szülinapi tortázások, heti gyümölcs-és nasi nap
  • bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • kutyabarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszertervező