IT Business Analyst

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!

Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Jelenleg 233 üzletünkben, 3 logisztikai központunkban és az Alsónémedi központi irodánkban az összes munkatársunk megtapasztalja, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható, gondoskodó és stabil munkahelyen.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti területekkel és társosztályokkal
  • Új üzleti igények felmérése és elemzése a digitális stratégiával összhangban, javaslattétel az IT fejlesztésekre és megvalósításra
  • Fejlesztési projektek koordinálása a céges vállalatirányítási rendszerekkel kapcsolatban
  • Vállalatirányítási rendszerben új funkciók bevezetése és az ezzel kapcsolatos projektek koordinálása
  • Rendszeres együttműködés a nemzetközi IT csapattal, aktív részvétel különböző IT projektekben
  • Kulcsfelhasználók támogatása a szervezeten belül az értékesítési, marketing, pénzügyi és logisztikai rendszerekkel kapcsolatosan felmerült kérdésekben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, informatikus szakirány előnyt jelent
  • Minimum 3 éves IT rendszerszervezői vagy IT projekt menedzsment tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret
  • Üzleti folyamatokban és rendszerekben való gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Partneri szemlélet a belső területekkel szemben
  • Proaktivitás
  • Csapatban való együttműködési készség

További tudnivalók a pozícióval kapcsolatosan:

  • A hibrid munkavégzésnek köszönhetően a feladataid részben otthonról is elvégezheted
  • Microsoft Power BI-ban és Power Platform alkalmazás fejlesztésében szerzet tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő lejárta után havi 14.000 Ft értékben OTP SZÉP-kártya és vásárlás után járó munkatársi kedvezmény
  • 13. havi fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Utazás támogatása saját gépjárművel történő bejárással a munkarend miatt
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor