Feladatok

A BlackBeltnél a Business Analyst kollégáink kulcsszerepet játszanak az ügyfélközpontú szoftverfejlesztésben. Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és formáld az ügyfeleink digitális jövőjét!

Mi lesz a feladatod?
  • Üzleti igények megértése, rendszerzése és formába öntése;
  • Üzleti megrendelőkkel, megoldás szállítókkal történő kapcsolattartás;
  • Követelménygyűjtés és -elemzés: Rendszeresen kommunikál az üzleti felhasználókkal, hogy pontosan meghatározza a rendszerrel szemben támasztott követelményeket;
  • Megoldási javaslatok ajánlása az ügyfeleknek proaktív módon;
  • Ügyféligények dokumentálása, funkcionális specifikációk készítése;
  • Célnak megfelelő eszközök használata az elemzési és modellezési eszköztárból;
  • A projekt során felmerülő változások kezelése, és biztosítása, hogy azok ne befolyásolják negatívan a projekt sikerét;

Elvárások

Mire lesz szükséged?
  • Van már legalább minimum 5 év tapasztalatod BA-ként;
  • Legalább középszinten beszélsz Angolul;
  • Üzleti elemzés módszertanok ismerete (pl. BPMN);
  • Szoftverfejlesztési életciklusok ismerete (pl. Agile, Waterfall);
  • Kezdeményező vagy és proaktív;
  • Határozott kiállásod van és hatékonyan tudsz kommunikálni ügyfelekkel, kollégákkal;
  • Igényesen és módszeresen végzed a munkád;
  • Nyitottság jellemez, csapatban gondolkodsz és együttműködő vagy;

Amit kínálunk

Miért fogod nálunk jól érezni magad?
  • Fejlődés - A szakmai fejlődésedet tréningekkel, vizsgákkal támogatjuk;
  • Változatosság – lehetőséged van projektek és üzletágak között váltani;
  • WOW - Wellbeing Office Way program dolgozóink egészségéért, közérzetük támogatásáért;
  • Rugalmasság - Ha megszeretted a home office-t, akkor itt Covid után sem kell lemondanod róla;
  • Támogatás - Törődő szervezet vagyunk, így ha bármilyen problémád, vagy nehézséged merül fel a mindennapok során, a vezetőd támogatására számíthatsz.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Great ideas, great engineers.
Fejlesztőinket és üzleti szakembereinket a számukra optimális projekttel kötjük össze, fókuszba helyezve az egyéni karriercélokat. Szakmai gondoskodással, nyílt kommunikációval és karrier tanácsadással támogatjuk minden kollégánkat. A BlackBelt elkötelezett a life-work balance iránt.

A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű szakmai önéletrajzát!