Feladatok

  • Információ biztonsági szolgáltatás az ügyfelek részére (L2-L3);
  • Teljeskörű belső IT és információ biztonsági szolgáltatás a vállalatunk részére (L1);
  • Gyártófüggetlen módon biztonsági rendszerek, eszközök és megoldások szállítása; bevezetése és üzemeltetése ügyfelek részére (Next Generation firewall, IDS/IPS, végpontvédelem, tartalomszűrés, naplózás, stb.)
  • Tervezés és implementációk szakmai támogatása, presales tevékenység szakmai támogatása;
  • Az ügyfelek részére vállalt szerződés szerinti SLA-k betartása.

Elvárások

  • 3 éve már dolgozol az IT biztonság területén;
  • Elengedhetetlen, hogy  stabil hálózati tudással rendelkezzél (minimum 2 év);
  • Az elmúlt 3 évben legalább 1 év tűzfalüzemeltetési tapasztalatod van;
  • Van gyakorlati tapasztalatod biztonsági megerősítéssel (hardening) (min.1);
  • Windows;
  • Linux;
  • Hálózati eszköz;
  • Tűzfal;
  • Üzemeltettél vagy bevezettél már az alábbi eszközök közül legalább egyet:
  • végpontvédelmi rendszereket (antivírus, titkosítás, host IPS, device control);
  • webes és/vagy e-mailes tartalomszűrő eszközöket;
  • sérülékenység vizsgáló eszközöket;
  • rendelkezel ITIL ismeretekkel vagy megfelelő üzemeltetői szemlélettel.

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség;
  • Medicover white csomag;
  • Házon belüli/egyéni, heti 2 óra angol nyelvtanulási lehetőség;
  • Házon belüli, heti 1 gyógymasszázs;
  • Házon belüli, heti 2 gyógytorna vagy edzés;
  • Egyéni finanszírozás mellett tudsz az AYCM programhoz is csatlakozni.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Masszázs

Céginformáció

Partnerünk meglévő és leendő partnerei számára ismerteti az adatszolgáltatásainkat, így nagyvállalati környezetben részt vesz az adatintegrációs és adatmenedzsment megoldások értékesítésében.

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.