Feladatok

  • a Társaság informatikai érintettségű beszerzési eljárásaival kapcsolatos ügyintézés, koordináció
  • beszerzési és közbeszerzési eljárások előkészítése, indító dokumentumok előállítása, indikatív ajánlatok beszerzése
  • részvétel a beszerzési eljárások pénzügyi előkészítésében
  • beszerzések nyomon követése az elektronikus rendszerekben
  • kapcsolattartás az eljárások során a beszerzésben érintett szakterületekkel, szervezeti egységekkel, partnerekkel, beszállítókkal, felügyeleti és ellenőrző szervekkel
  • proaktív részvétel a szerződéskötési eljárásokban, szerződések lezárásában
  • az eljárások során keletkező dokumentumok és szerződések kezelése, véleményezése, módosítása, nyilvántartása és naprakészen tartása
  • közreműködés a Társaság éves informatikai beszerzési tervének elkészítésében

Elvárások

  • minimum 2-3 év beszerzési / közbeszerzési tapasztalat
  • magabiztos Microsoft Office felhasználói jártasság
  • csapatban és önállóan történő munkavégzés
  • megoldásközpontúság
  • stressztűrőképesség
  • magasfokú precizitás, pontos munkavégzés
  • erős kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelent

  • OKJ-s közbeszerzési referens vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • informatikai ismeretek
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Kimagasló cafeteria juttatás
  • A munkáltató vállalati telefont és laptopot biztosít

Céginformáció

Csatlakozz a Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt. csapatához, és légy részese egy kiemelt kulturális és világörökségi helyszín folyamatos megújulásának és innovációjának!

Budapesti irodánkba IT beszerzéskoordinációs munkatárs munkatársat keresünk.

Ha inspirál a gondolat, hogy történelmi jelentőségű, dinamikusan fejlődő környezetben dolgozz, ahol minden nap új kihívások és lehetőségek várnak, akkor nálunk a helyed, jelentkezz most!