MVM Services Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

IT architekt

Feladatok

  • A Vállalati IT Architektúra Osztály tagjaként az MVM Csoport IT architektúra irányítási feladatainak támogatása a csoport IT stratégiai céljainak megvalósítása érdekében
  • A csoportszintű egységes IT architektúra jövőkép és ehhez kapcsolódó magas szintű fejlesztési útitervek kidolgozása az informatikai stratégiával összehangoltan
  • Az MVM Csoport IT eszközeinek (rendszerek, infrastruktúra, adatok) és IT kompetenciáinak felmérése és nyilvántartása
  • Az üzleti folyamatok és adatok informatikai alkalmazásokhoz kapcsolódásának feltérképezése
  • Iparági innovatív IT technológiák felkutatása és bevezetési lehetőségeinek vizsgálata az MVM Csoport működésének hatékony támogatása érdekében
  • Kapcsolattartás a tagvállalatok ICT döntéshozóival, közreműködés a megrendelő tagvállalat és a belső IT szolgáltató közötti kommunikációban
  • Közreműködés az éves informatikai tervezések és az informatikai fejlesztési projektek előkészítése során a tagvállalati igények feltérképezésében és a megvalósíthatósági vizsgálatokban

Amit kérünk

  • Felsőfokú informatikai / gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év nagyvállalati architektúra tervezésében szerzett tapasztalat
  • IT architektúra menedzsment és tervezés módszertani ismeretei (pl. TOGAF, Zachman)
  • Tapasztalat a modellezési technikák terén - üzleti, logikai és fizikai szinten (Pl.: Visio)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, csapatjátékos, aki az eredményorientációra, a problémamegoldásra és az Out Of The Box (OOTB) gondolkodásra összpontosít

Előnyt jelent

  • IT rendszer- és alkalmazásfejlesztési módszertanok ismerete (DevOps)
  • IT üzleti partner, vagy IT igény- és projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Energetikai, közmű szektorban szerzett tapasztalat
  • ERP rendszerek ismerete
  • Felhő technológiák ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes jövedelem
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező
Cégnév: MVM Services Zrt.