Feladatok

  • A Középiskolás Program operatív és szakmai működtetéséhez kapcsolódó, adminisztrációs, ügyviteli és szervezési feladatok ellátása
  • Beszerzési folyamatok koordinálása és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás külsős partnerekkel
  • Szakmai anyagok, statisztikák készítése
  • Az Igazgató munkájának támogatása a költségvetési és pénzügyi feladatokban
  • Megbeszélések, egyeztetések szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 éves irodavezetői/ titkárságvezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozott idejű munkaszerződés (2 év)
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Elbírálás: a pályázatok beérkezését követően folyamatosan
  • Kezdési időpont: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Lendületes, innovatív csapat
  • Családias, barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat

Céginformáció

A Mathias Corvinus Collegium (MCC) 1996-ban alapított tehetséggondozó intézmény, amely az ország iránt elkötelezett, a helyi közösségekért tenni akaró, honfitársaikért és a környezetükért felelősséget érző fiatalokat támogatja abban, hogy kibontakoztathassák tehetségüket és azt saját maguk, hosszú távon pedig a magyarság javára kamatoztathassák.

Az MCC az általános iskolában, a középiskolában, a felsőoktatásban tanuló tehetséges diákoknak és a diplomával rendelkező fiatal felnőtteknek nyújt térítésmentes képzési lehetőséget. Bentlakásos kollégiumot működtet, valamint könyveket ad ki; konferenciákat, szakmai fórumokat szervez; kutatásokat, elemzéseket készít; nemzetközi mobilitási- és ösztöndíj programokat koordinál. Így az MCC nemzetközileg is jegyzett tudásközpont Magyarországon.

Cégnév: Mathias Corvinus Collegium Alapítvány