A „FARMMIX” Kft. növényvédő szerek és műtrágyák kis és nagykereskedelmével és csomagolásával foglalkozik. Társaságunk a magyarországi piacon jelen lévő multinacionális cégek, illetve számos európai megrendelő részére csomagol növényvédő szert és műtrágyát.

Társaságunk dinamikusan fejlődő Szamosszegen található csomagoló üzemébe (Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye) azonnali munkakezdéssel

IRODAVEZETŐ  munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • adminisztrációs feladatok ellátása,
  • a telephely vezetővel és az üzem vezetésével történő együttműködés,
  • kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel,
  • kiterjesztett gyártói felelősség rendszer és egyéb bejelentések előkészítése,
  • az üzemvitelben való aktív részvétel

Elvárások:

  • szakiskolai vagy gimnáziumi/középiskolai végzettség,
  • angol nyelvtudás alapfokú ismerete,
  • Word, Excel ismerete,
  • a nyilvántartó programunk elsajátítása,
  • önálló, gyors, felelősségteljes, precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • rendszerben való gondolkodás, csapatmunka.

Előnyt jelent:

  • közép, vagy magasszinttű angol nyelvtudás,
  • csomagolásban szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • munkába járási támogatás,
  • premizálás,
  • teljes körű betanítás tapasztalt segítséggel,
  • képzések,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • egészségügyi szűrőprogram,
  • csapatépítő rendezvények,
  • jó hangulatú, összetartó csapat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Weboldal: www.farmmix.hu

Jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.