Feladatok

  • Az irodai adminisztrációs feladatok ellátása, mint például dokumentumok kezelése, adatbevitel és levelezés;
  • Az ügyfélkapcsolatok támogatása és a beérkező megkeresések kezelése;
  • Az irodai rendszerek és folyamatok ismerete és biztos alkalmazása;
  • Találkozók és események szervezése, jegyzőkönyvek készítése;
  • Rendszerszintű riportok értelmezése, egyszerűbb kimutatások elkészítése, előkészítése;
  • Folyamatleírások, szabályzatok előkészítése;
  • ISO 9001 minőségirányítási rendszer bevezetésében, működtetésében és fejlesztésében való aktív részvétel;
  • Technikai projektekben való támogató részvétel;
  • Az iroda zavartalan működésének támogatása;
  • Az irodavezető támogatása rendszeres, ad-hoc feladatok ellátásával.

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség, hivatalos nyelvezet használata;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Analitikus, rendszerszintű gondolkodás és precizitás;
  • Jó szervezőkészség és önálló munkavégzés;
  • Kiváló csapatjátékos, együttműködés a közös célok elérése érdekében;
  • Proaktív hozzáállás és problémamegoldó képesség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Előnyt jelent

  • ISO 9001 minőségirányítási rendszer ismerete, működtetésben szerzett tapasztalat;
  • Iparáigi szakmai ismeret, tapasztalat;
  • német, román, egyéb idegennyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Barátságos, családias munkakörnyezet;
  • Dinamikus csapathoz való csatlakozás lehetősége;
  • Hosszútávú, biztos munkahely;
  • Versenyképes fizetés;
  • Egészséges munka-magánélet egyensúly.

Céginformáció

Cégünk több mint két évtizedes múltra tekint vissza az elektronikai iparban, beleértve 20 évet az ICT, Funkcionális és EOL teszterek tervezésében és fejlesztésében, amelyek a nyomtatott áramköri lapok gyártásában használatosak. Tevékenységünk magában foglalja a professzionális tanácsadást és az ügyfél-specifikus megoldási javaslatok kidolgozását, amelyeket akár ügyfeleink ügyfeleivel együtt véglegesítünk. Célunk olyan megoldások biztosítása, amelyek lehetővé teszik ügyfeleink számára, hogy versenyképesebbek legyenek az elektronikai gyártásban. Sikereink alapja a kiszámíthatóság, megbízhatóság, kiemelkedő kommunikáció és az egyéni bizalom.

Keressük új irodai adminisztrátor kollégánkat, aki dinamikus kis csapatunk része lesz.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.
Cégnév: MAC-TECH Kft.