Feladatok

  • Iroda vendégeinek és dolgozóinak fogadása
  • Belépő kártyák kiadása, bevételezése
  • Emailek fogadása, küldése
  • Látogatók lejelentése
  • Parkolóhelyek adminisztrációja
  • Tárgyaló foglalások kezelése
  • Vendégek tájékoztatása, segítése

Elvárások

  • Aktív szóbeli- és írásbeli angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Barátságos, támogató légkör
  • Magas színvonalú irodai környezet Budapest belvárosában
  • Hétköznapi munkavégzés - szabad hétvégék
  • Fizetett szabadság
  • Jogszerű, teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

4 kontinensen és mintegy 20 országban jelen lévő létesítményüzemeltetéssel foglalkozó vállalat vagyunk. Magyarországon 2008 óta folytatjuk tevékenységünket.
Keressük teljes munkaidőbe azt a kedves, precíz kollégát, aki Budapesti partnereink irodáiban recepciósként tudná erősíteni a helyi csapatokat.

A jelentkezem gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.

Cégnév: Atalian Global Services Zrt.