Feladatok

  • beérkező érdeklődők, szakemberek fogadása, segítségnyújtás;
  • számlák rendezése, kiállítása;
  • készletkezelés, árukiadás, bevételezés;
  • webshop kezeléssel kapcsolatos feladatok,
  • közösségi médiában való jártasság, kreatív postok, tartalmak gyártása, marketing jellegű tevékenység (Facebook kezelés, esetleg más közösségi oldal beindítása).

Elvárások

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • heti 20-25 óra vállalása;
  • rugalmas, kreatív, pontos, precíz, problémamegoldó;
  • önálló munkavégzésre alkalmas személy;
  • lendületes, pörgős, proaktív, nyitott az újdonságokra;
  • Microsoft programok ismerete;
  • kedves, barátságos, kreatív attitűd.

Amit kínálunk

  • bruttó 2200 Ft/óra;
  • hosszú távú lehetőség;
  • karrierút biztosítása;
  • stabil, családias, jó kedélyű csapat;
  • mentorálás, betanítás a munkafolyamatokra;
  • a napi munkádhoz hozzájárulnak kávé, cola, víz biztosításával.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Törökbálinti bemutatótermébe várja, teljeskörű klímaszolgáltatást nyújtó Partnerünk, dolgozni vágyó diák Kolléga jelentkezését, irodai/marketing asszisztensi pozícióba, br. 2200 Ft-os órabérrel!